Przeglądy budynków

Czy wiesz, że każdy własciciel obiektu budowlanego /z wył. domów jednorodzinnych, domów letniskowych ../ jest zobowiązany do prowadzenia książki obiektu budowlanego?.  Obowiązek ten nakłada na nas art. 62 ust.1 pkt. 1 ustawy Prawo budowlane z dnia 7 lipiec 1994 r. (t.j. Dz. u. z dnia 2010r. Nr 243,poz. 1623 z późn. zm.).